O nas

Produkcją wysokiej klasy mebli na wymiar zajmujemy się od 2005 roku w tym czasie zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy meble do kilkuset pomieszczeń klientów prywatnych oraz firm i instytucji.

W 2009 roku stworzyliśmy swój zakład produkcyjny dzięki, któremu jesteśmy w stanie zabudować każde wnętrze bez ograniczeń wymiarowych i projektowych.

Nasze meble projektujemy i wykonujemy do konkretnego pomieszczenia na podstawie autorskich projektów, zawsze dopasowując rozwiązania do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze projekty tworzymy nie tylko pod kontem rozmieszczenia mebli ,ale również rozmieszczenia instalacji elektrycznych, wodnych i wentylacyjnych dzięki czemu tworzymy naprawdę funkcjonalne wnętrza.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia na meble?

I etap

Wykonanie pomiaru pomieszczenia z natury oraz przygotowanie projektu i wizualizacji na podstawie wybranych przez klienta kolorów, materiałów i wyposażenia.

Projektant wytycz również przyłącza instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej i elektrycznej oraz doradzi przy wyborze sprzętu AGD.

II etap

Etap II produkcja mebli w warsztacie meblowym trwa zazwyczaj 2-6 tygodni. Jest to czas dla inwestora na przygotowanie pomieszczenia.

III etap

Transport mebli do klienta, odbywa się najczęściej 1 dzień przed montażem mebli lub w dniu montażu mebli.

IV etap

Montaż mebli u klienta, który trwa zwykle 2-4 dni.

Nasze inspiracje